Firma Hiper Stolarka - rozwiązania dla firm i Klientów indywidualnych

Szanowni Państwo,

Mamy ogromną przyjemność powitać Państwa na oficjalnej stronie firmy Hiper Stolarka ze Szczecina. W procesie realizacyjnym przyświecają nam dynamika działania i kreatywność. Naszym atutem jest bez wątpienia wieloletnie doświadczenie zespołu pracowników oraz właścicieli, którzy także angażują się i wspierają zespół specjalistów w procesie twórczym oraz w relacjach z klientem. Dzięki temu możecie mieć Państwo pewność, że każde Wasze zlecenie będzie traktowane wyjątkowo i z należytą uwagą. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych w kraju oraz za granicą (firmy, instytucje, deweloperów). Rozmach naszych działań, rosnąca liczba zadowolonych klientów i dynamiczny rozwój marki najlepiej świadczy o najwyższej jakości oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do obejrzenia naszych fotorelacji z kompleksowych i częściowych realizacji.

Zawsze do Państwa dyspozycji!

W trosce o jak najwyższą jakość naszych usług w procesie produkcyjnym korzystamy z narzędzi i materiałów uznanych na rynku marek, m.in. Felder, Festool, Würth, Hilti, Protool. Jesteśmy w stanie zaprojektować od podstaw, zmodyfikować lub wykonać przedstawiony przez Państwa projekt. Na każdym etapie zlecenia służymy pomocą i konsultacją. Pozostajemy elastyczni oraz otwarci na wszelkie uwagi i pomysły. Dzięki temu, że śledzimy z uwagą wszelkie nowości w branży stolarskiej i pozostajemy na bieżąco z trendami, możemy zaproponować Państwu ciekawe i kreatywne rozwiązania zarówno w stolarce zewnętrznej jak wewnętrznej domu, mieszkania lub biura.

Nie tylko drzwi i okna – czym się zajmujemy?

Dystrybuujemy produkty cieszących się uznaniem marek m.in. KMI PORTA , POL-SKONE, ASILO, INTER DOOR, DIERRE, CAL, KMT, WIKĘD, GIPSY KINGS, DRE, BARLINEK, PERGO, WINEO, PARADOR, KAHRS, EGGER. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu: drzwi wejściowe i wewnętrzne, podłogi drewniane i winylowe oraz okna odpowiadające najbardziej Waszym potrzebom. Oferujemy nie tylko gotowe produkty, ale przygotowujemy też stolarkę na zamówienie naszych Klientów – stylowe kuchnie, nowoczesne schody drewniane i meble oraz inne najwyższej jakości wyroby z drewna. W sprzedaży posiadamy również panele takich firm jak Parador, Wineo, Pergo czy Egger.

Naszym Klientom zapewniamy 24-miesięczną gwarancję z możliwością wydłużenia do 60 miesięcy (w przypadku okien gwarancja obejmuje okres od 36 do 48 miesięcy).

Zapraszamy serdecznie

Jesteśmy na Google+
Google+
Znajdź nas na Facebook
Facebook